Kde spí luční víly

DSC_5229.jpg

Moje milované trávy rozfoukal vítr až se změnily ve světelnou mlhu, která objímá pevnější stébla modrých kvítků. Jako bychom na chvilku nahlédli do světa lučních bytostí  a jejich úkrytů, které chrání jejich jemnost a něhu

DSC_5234.jpg

 základní cena 990,- Kč plus rám/tisk

Kvítkosnění.jpg

 základní cena 1490,- Kč plus rám/tisk

Kvítkosnění

  Vícenásobná expozice roztančených rudých kvítků na příjemně kontrastním bílém pozadí oceněná porotci soutěže Fotograf roku. (viz Oceněné fotografie) dokáže podpořit moderní interiér svou lehkostí.

Záře.jpg

 základní cena 1490,- Kč plus rám/tisk

Záře

Sytá vůně zralého teplého léta, sklizeň a sluneční záře v hlavní roli vykonavatele dohlíží na svou úrodu a objímá svými paprsky vše od stromů až po cestu. 

DSC_9304.jpg

Zahřát

Trávy jsou pro mě éterické rostlinné bytosti jejichž jemnost přitahuje taktéž éterické světlo, které se do nich tak rádo zaplétá. Tahle skupinka se jak kdyby natahuje za pozdně odpoledním sluncem, aby se ještě na chvilku před chladnou už mrazivou nocí zahřála.

 základní cena 1490,- Kč plus rám/tisk

DSC_2111.jpg

Spojení

Cesty jsou symbolem pohybu. Stromy jsou symbolem klidu. A mezi těmito částmi spektra je hluboka pravda a propojení.  Potřebujeme obojí  - pohyb i klid,  a tak někdy rozjímáme na místě jako stromy a pak zase musíme jít dál po cestách života.

 základní cena 990,- Kč plus rám/tisk

DSC_3173-Edit-2-2.jpg
DSC_3172-Edit.jpg

Uvnitř

Les a meditace jsou přirození partneři. Zde vícenásobná expozice zdůrazňuje prvek opakování, opakuje se téma pohledu dovnitř, pohledu dovnitř, pohledu dovnitř ... a já a já se rozpouští mezi listy  a stromy. V druhé variantě větve stromů prostupují vším  i myšlenkami "meditujícího" a připomínají nám, že jsme součástí něčeho většího.

 základní cena 990,- Kč plus rám/tisk

Jarní stmívání

 Jarní stmívání -  ještě chladné ale už s odstíny vůně probouzejícího se života - stromy pnoucí se k životu se protahují  k vodě i k nebi  - v očekávání zelené exploze růstu pučících listů nabírají stromy sílu a dynamiku v kontrastu s klidem večerní hladiny.

 základní cena 990,- Kč plus rám/tisk

Příklad výpočtu ceny:

cena fotografie:  990,-  plus

 

  •  velkoformátový tisk polomat   ( 40 x 60 cm ):  310,-           celkem: 1300,-

  •  hliníková deska                           ( 40 x 60 cm ): 1990,-          celkem: 2980,-

  •  akrylové sklo                                ( 40 x 60 cm ): 2690,-         celkem: 3680,-

  •  rám Nielsen                                  ( 40 x 60 cm ): 1200,-         celkem: 2190,-

  

Dnes již existuje mnoho různých dodovatelů výroby fotoobrazů a mnoho způsobů zpracování od tisku a la plakát až po moderní odolné designy na hliníku, pod aktrylovým sklem, atd ...  záleží jen na Vás, co si přejete. Příklady jsou dle aktuálního ceníku dodavatele na Praze 1. Jedná se pouze o příklady. Cena nezahrnuje poštovné / osobní předání zdarma (Praha /Jablonec nad Nisou).